Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Terrorist Takedown 3 – Full – PC İndir

Terrorist Takedown 3 – Full – PC İndir

Bunun nasıl bir oyun olduğunu, örnekle anlatmaya çalışayım. Terrorist Takedown 3 oynamaya ilk başladığımda Chrono Legionnaire biriminin ne işe yaradığını bir türlü anlayamamıştım. Allied Forces’ın bu zamanla oynayan ve gerçeklik algılarını bozan biriminin işe yaramadığını düşünüp asla ama asla üretmezdim. Bir arkadaşla oynadığımız Terrorist Takedown oyunu sırasında, sürekli olarak karargahımın arkasına sotelediğim nükleer santralimin yok olduğunu fark ettim. Etrafta patlama efekti de olmadığı için oyunda bir bug olduğunu düşünüp kendi kendime hayıflanıyordum.

Meğerse arkadaşımın üç adet Chrono Legionnaire askeri tarafından dalga konusu haline getirilmişim. Fikir olarak da çok şahane duran bu askerler, ellerindeki en sert bilimkurgu filmlerinden fırlama bir silahla, düşmanlarını yeryüzünden silebilirler. Yürümek yerine ışınlanmaları ve her mesafe için şarj olmaları yüzünden, çok kısa sürede ölmeleri en büyük sıkıntıları.

Terrorist Takedown 3 Terrorist Takedown 3 Terrorist Takedown 3

Ancak kısa alanlar arasında ışınlayıp düşman karargahının öte köşesinde kalan birimlerini ya da binalarını ortadan kaybedebilirsiniz. Ön tarafa ayak takımından oluşan bir piyade birliği yollayıp düşmanın kafasını karıştırırken, hoop arka taraftan Chrono askerlerinizle mekanı basıp birçok binanın yok olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sihirbazlık değil de nedir?

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: 256 MB

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER