Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirMacera Aksiyon OyunlarıThe Bureau: XCOM Declassified Ful Oyun + Torrent

The Bureau: XCOM Declassified Ful Oyun + Torrent

The Bureau: XCOM Declassified Ful Oyun + Torrent

The Bureau: XCOM Declassified, 2K Marin tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan bir üçüncü şahıs taktik shooter video oyunudur. XCOM evreninde geçmektedir ve 1960’ların fantastik bir yabancı invazyonu sırasında geçmektedir.

Oyunda, William Carter adlı bir özel ajan olarak oynarsınız ve gizemli bir organizasyon olan XCOM tarafından yabancı tehditiyle savaşmak için işe alınmıştır. Oyun ilerledikçe, birçok görevde bir takım ajanlarını yönetecek ve hikayenin sonucunu etkileyecek stratejik kararlar alacaksınız.

The Bureau: XCOM Declassified
The Bureau: XCOM Declassified
The Bureau: XCOM Declassified
The Bureau: XCOM Declassified

Oyun mekanikleri, kaplamayı kullanmayı, takım tabanlı taktikler kullanmayı ve düşman kuvvetlerini yenmeyi sağlayacak çeşitli silahlar ve yetenekler kullanmayı içerir. Ayrıca, takımınıza yabancılarla savaşmada bir avantaj sağlamak için yeni teknolojiler ve ekipmanlar araştırıp geliştireceksiniz.

Genel olarak, The Bureau: XCOM Declassified, taktiklerle birleştirilmiş derin bir hikaye ve karakter geliştirme ile zorlu ve meşakkatli bir oyundur. Taktik shooter oyunlarını seven oyuncular için düşünceli planlama ve strateji gerektiren ve tatmin edici bir oyun deneyimi sunan bir oyundur.

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / Windows 10
İşlemci: 2.4 Ghz, Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER