Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirFPS Shooter OyunlarıTerrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir

Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir

Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir

Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals için kesinlikle karışık duygular yaşıyordum. Bir taraftan aşka oyunlar oynuyor, onlara da vakit ayırmaya çalışıyorum ancak bu aralar sürekli olarak o oyunları kapatıp Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals’a geri dönüyorum. Bir tarafta da hepimizin çok iyi bildiği, yıllardır canımız ciğerimiz deyip bir çoğumuzda çok özel bir yeri olan bu firmanın içine düştüğü durum var. Yaşanan olaylar sebebi ile sessiz kalmak elde değil, sussan zaten gönül razı değil.

Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals + Kurulum İndir

Terrorist Takedown 2: Us Navy Seals çıkmış yenilenmiş hali ile tekrar önüme gelmiş, oynamamak elde değil. Bir de o kadar fiyaskonun, sıkıntın falan arasında canını dişine takıp böyle güzel bir remaster’ı piyasaya sürmüş bir geliştirici ekip var, bir yanım onların da hakkını yememem gerektiğini söylüyor. Neyse efendim, ister bana kızın, ister az önce dediklerimi anlayıp hak verin, orası artık size kalmış. Ben oyun ile yaşadığım deneyimi de size bir aktarayım da günün sonunda alıp almama kararı zaten sizde.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 GB RAM
Grafik: 128 MB

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER