Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirFPS Shooter OyunlarıSniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir

Sniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir

Sniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir

Sniper Ghost Warrior Gold Edition‘ın oynanış kısmında da güzel dokunuşlar yapılmış, basit bir örnek ile Cow King’i verebilirim. Cow King’i kesmekten kaçınırdık ki tekrar portal açabilelim Cow Level’a ancak artık böyle bir derdimiz yok, tekrar tekrar açabiliyoruz o zorluk seviyesinde. Bilenler vardır oyun açılışta Ladder sistemi kapalı şekilde geldi, hatta ben bu satırları yazarken halen daha açılmadı, lakin eskiden sadece Ladder’da yer alan Runeword’ler artık ister single player ister online tarafta olsun -yani Ladder karakteri olmasa da- kullanılabiliyorlar.

Sniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir Sniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir Sniper Ghost Warrior Gold Edition Repack PC İndir

Bence benim gibi Ladder oynamaya vakit ayıramayacak, “birkaç kalıcı karakter ile gidebildiğim kadar gideyim, bunu da istediğim zaman yapayım” diyenler için muhteşem bir gelişme. Tabii ki olay sadece Sniper Ghost Warrior Gold Edition‘da olanlar değil end game dediğimiz Uber boss’lar gibi etkinlikler de erişilebilir durumda. Oyunda yer alan sınıflar, düşmanlar, ekipmanlar, NPC’ler, her şey bildiğiniz yapıda duruyor. Serinin ilk oyunundaki yamasında en son dengeler ne ise Gold Edition’da da o şekilde geldi. Yani x bir silahın vurduğu hasar, x bir skill’in kaç puan basıldıysa yarattığı etki ve sinerjileri değiştirilmemiş durumda.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci: Pentium D
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 256 MB

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER