Perşembe, Haziran 13, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirRepack Rip Oyun İndirSid Meier's Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent

Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent

Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent

Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall‘da oyuna başladığınız zaman çevrenizde birçok kamp ateşi görüyorsunuz. Bu kamp ateşleri karakterinizi çözmeniz gereken bulmacalara götüren bir geçit gibi işliyor. Her bir kamp ateşi ile bulmaca çözebileceğimiz bir odaya giriyorsunuz. Sid Meier’s Civilization VI Rise and Fall ise kat kat bir dünya. Daha üst katlara ulaşabilmeniz için bulunduğunuz katta yer alan kamp ateşlerini aktif ederek bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Çözdüğünüz bulmacalar üstüne çıkabileceğiniz kutular sağlıyor.

Sid Meier's Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent İndir
Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent İndir
Sid Meier's Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent İndir
Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall İndir + DLC + Torrent İndir

Bu kutular ile Sid Meier’s Civilization VI: Rise & Fall’da yer alan daha üst katlara ulaşarak yeni bulmacalara erişebiliyorsunuz. Her bir katta genelde 1-2 bulmaca çözmeniz üst katlara ulaşmanıza yetiyor olsa da amaç zaten bulmaca çözmek olduğundan ve yapacak başka bir şey olmadığından diğer bulmacaları da çözebiliyorsunuz. Bulmacaların amacı ise eşyalarınızın olduğu bir kutuyu tepede yer alan ateşin üzerinde yakmak. Bunun için çevrede yer alan taşınabilir küpleri doğru noktalarda konumlandırmanız ve tepede yer alan ateşe ulaşmanız gerekiyor. Tabii bu anlattığım kadar kolay olmuyor. Zaman zaman üstüne bir kez bastığınızda yok olan küpler, büyüklü küçüklü kutular kafaları karıştırıyor.

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz veya AMD Phenom II 2.6
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GB & AMD 5570 veya nVidia 450 veya Intel Integrated Graphics 530

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER