Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Drift21 Rip Full Oyun İndir + Kurulum

Drift21 Rip Full Oyun İndir + Kurulum

Bazı oyunlar vardır, hiçbir zaman silmezsiniz ancak çok yoğun bir şekilde de oynamazsınız. Bilgisayarınızda öylece durur. Benim için bulmaca oyunlar genellikle bu şekilde işliyor. Oynuyorum, oynuyorum…

Nihayet çözemediğim bir bulmacaya denk geliyorum, uğraşıyorum çözemiyorum ve oyunu kapatıyorum. Belki aylarca oyunun yüzüne bakmıyorum ancak sonunda oyunu tekrar açıyorum ve kaldığım yerden bulmacayı çözmeye çalışıyorum.

 

Drift21 3
Drift21 3
Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: 2.0 Ghz, Dört Çekirdekli
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: GTX 970

Drift21 3
Drift21 3

Drift21‘de drifti çözüp ilerledikten sonra sıkılırsam ya da yine çözemediğim bir bulmaca ile karşılaşırsam bu döngü bu şekilde devam ediyor. Drift21, ahanda böyle bir yarış oyunu ve Corey Martin isimli tek bir geliştiricinin tornasından çıkma. Bir oyun geliştirmek gerçekten de kolay değil ve tek bir geliştiricinin elinden çıkan bu tür oyunları gördüğüm zaman hemen denemek için sabırsızlanıyorum. Eh, oyun gelime geçince ben de daldım içine. Bulmacaların içinde kayboldum. Hatta zaman zaman kafayı yiyecek noktaya dahi geldim ancak pek çok bulmacadan alnımın akıyla çıktım. Drift21, voxel tabanlı bir tasarıma sahip. Yani küplerden oluşan bir evrendesiniz. Karakterinizin zaman geçirebildiği iki farklı dünya. Bunlardan ilki bulmacaları seçip girmenize yarayan Drift21, bir diğeri ise bulmacaları çözdüğünüz bulmaca dünyası.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER