Pazartesi, Nisan 22, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirStrateji OyunlarıAge of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Paketleri

Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Paketleri

Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Paketleri

Age of Empires III: DE – Mexico Civilization döneminden beri, sıklıkla kullanılan ve Multiplayer alanlarda karşınıza çıktığında canınızı sıkan bir taktik vardır. “Artillery Rush” adı verilen bu taktikte, oyuncu en kısa yoldan Endüstriyel Çağ’a ulaşıp bolca Artillery birimi üretir. Tabii haritanın dağlık alanlara, ormanlık arazilere sahip olması ve şehirlerin de birbirlerine yakın olması çok önemli.

İçerdiği Ek Paketler:

  • Age of Empires III: Definitive Edition United States Civilization
  • Age of Empires III: Definitive Edition – The African Royals
  • Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization

İşte bu Artillery saldırıları ile çok kısa sürede, belki 5 tur içerisinde çok büyük şehirleri ele geçirme şansınız oluyordu. Üç adım uzaklığa saldırıda bulunabilen topçu birliği sayesinde ne düşman birliği ayakta kalabiliyor ne de şehirler. Öyle ki eğer düşmanınız sizden bir çağ geride kalmışsa, yenilgiden başka hiçbir çaresi kalmıyordu. Age of Empires III: DE – Mexico Civilization oyununda bu saldırgan tavra benzer şekilde defansif bir seçenek olarak da Artillery en önemli gücünüz haline gelebilir. Age of Empires III: DE – Mexico Civilization strateji oyunlarına yüzlerce, binlerce saatini gömmenin faydaları da böyle incelikleri keşfedebilmek olsa gerek.

Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Full
Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Full
Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Full
Age of Empires 3 Mexico Civilization + DLC Full

Age of Empires serisi ile özdeşleşmiş, artık onun imzası haline gelmiş birçok birimi mevcut. Bu tarz unutulmayan mekanize birimlere bakacaksak, Age of Empires III: DE – Mexico Civilization’da listeye almalıyız diye düşündüm.

İndirme Linkleri

Torrent İndir Tıkla İndir
RAR Şifresi: buradanfullindir.com
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER