Pazartesi, Nisan 22, 2024

Microsoft Toolkit İndir v2.7.2 Office Aktivasyon

Microsoft Toolkit İndir v2.7.2 Office Aktivasyon

Office ve Windows aktivasyonlarında kullanabileceğiniz Microsoft Toolkit bu araçlardan en basit ve en eskileri arasında yer almaktadır. Microsoft Toolkit ile kolayca sizde Windows‘unuzu aktifleştirebilecek, Office programlarınızı hiçbir limit ve kısıtlama olmadan bol bol kullanabileceksiniz.

Microsoft Toolkit

Microsoft Toolkit Nasıl Kullanılır?

Programı açtığınızda sizi basit bir pencere karşılayacak aynı üstteki resimdeki gibi. Burada Setting butonunun yanında Windows ve Office logolarını göreceksiniz, hangi ürünü lisanslamak istiyorsak o butona basıyoruz ve penceremiz açılıyor.

Microsoft Toolkit 2

Bu ekranda Product kısmından Windows sürümünü seçebiliyor ve versiyonunu belirleyerek Install butonuna basıyoruz. Ardından Windows lisanslanmış oluyor. Üstteki görsel örnek olarak Windows Vista üzerinden gösterilmiştir. Siz işletim sisteminiz neyse onu seçerek ilerleyebilirsiniz.

Aynı mantık Microsoft Office programları içinde geçerlidir, ürününüzü seçip Install butonuna basın işlem bu kadar bu arada hatırlatalım Antivirüs Defender varsa geçici olarak devre dışı bırakınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER