Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizAndroid MobilAndroid Full Oyun İndirInto the Dead 2 Mega v1.50.0 Hileli APK indir

Into the Dead 2 Mega v1.50.0 Hileli APK indir

Into the Dead 2 Mega v1.50.0 Hileli APK indir

Hileli APK dosyası ile birlikte sunduğumuz bir başka oyun Into the Dead 2, gerilim ve korku türünde bir Android oyunudur. Oyunumuzda karakterinizi güçlendirip üzerinize doğru gelen zombileri öldürmeniz gerekiyor.

Into the Dead 2 2

Dünya artık eskisi gibi değildir ve zombilerin istilasına uğramıştır. Buradan full indireceğiniz oyun ile Into the Dead 2‘yi hileli oynayabiliyorsunuz, bunun için gerekli direktifleri de veriyor olacağız.

APK olarak zombi öldürme oyunlarını sevenler Into the Dead 2 indirip oynayabilirler, oyunun sunduğu silahlar ve sınırsız cephaneleri kullanarak eğlencenizi oyun deneyiminizi ikiye katlayabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler sitemizde paylaşacağımız diğer android oyunları da takip etsinler mutlaka.

Into the Dead 2 Hileli Kurulumu
  • Into the Dead 2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkarıyoruz. “com.pikpok.dr2.play” dosyasını Android/obb klasörüne atıyoruz. (Eğer sizde OBB klasör yoksa elle oluşturun)
  • APK’yi kurup oyuna giriş yapın.
  • Oyuna VIP üye olarak başlarsınız merminiz ve cephaneniz sınırsızdır.

Dikkat: Oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER