Salı, Mayıs 21, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirFPS Shooter OyunlarıCall of Duty 4: Modern Warfare 1 Türkçe + DLC Full İndir

Call of Duty 4: Modern Warfare 1 Türkçe + DLC Full İndir

Call of Duty 4: Modern Warfare 1 Türkçe + DLC Full İndir

Bildiğimiz dünyanın sonu geldi. Gerçek hayatta öyle olmamış olabilir (Call of Duty Modern Warfare 1 için bilmiyorum aslında, belki de çoktan olmuştur) ama bu ayki oyunumuz Call of Duty Modern Warfare 1’in dünyasında durum böyle. Oyunumuzda dünyanın sonunun nasıl geldiği çok önemli değil. Zaten dünyanın çeşitli felaketlerle bittiği pek çok oyun var. Nükleer savaş? Meteor? Zombi istilası?

Herhangi birini seçin. Call of Duty Modern Warfare 1’de heyecanlı ve önemli olan bu sondan sonra neler olduğu. Ne olduğunu ben size mutlulukla söyleyeyim: Kunduzlar. Evet, kunduzlar. Bir oyunda kunduzların olması benim o oyunu oynamam için yeterli bir sebep. Oyun olmasına gerek de yok. Film olsun, kitap olsun yeter ki içinde kunduz olsun. Ne güzel ki Call of Duty Modern Warfare 1’de kunduzların medeniyet oluşturduğu post-apokaliptik bir şehir yapma / yönetim oyunu. Bu yüzden seve seve oynadım.

Call Of Duty 4 Modern Warfare PC Minimum ve Gereksinimleri:
Ram: 12 mb xp için Vista ve diğeleri 700 mb ve üstü. Ve üst bellek
HDD: 10+ GB En az
Ekran kartı: Gforce 6600+ ve eşdeğeri
Windows: x64 32 bit XP ve  Vista+ 7 + 8 gibi 8.1 +10
DX: 9+ Sürüm
İşlemci: intel 2.4 ghz ve AMD 1.8 ghz+

En son ciddi oynadığım yönetim oyunu Frostpunk’tı ve onun anksiyetesini gerçekten kaldıramıyordum. Zaten bu tarz oyunlarda aşırı keyif alsam da hiç başarılı olamıyorum. Bu yüzden bana tam olarak Cod MW1 gibi sakin, çok zorlamayan ve iç açan bir oyun gerekiyordu. Biliyorum geçen ay da başka oyunlar incelemiştim ve onun da aşırı rahatlatıcı bir şehir yapma oyunu olduğunu yazmıştım ama unutmayın ki bu oyunun bir yönetim kısmı yoktu.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER