Salı, Nisan 23, 2024
Buradan Full İndir ÜcretsizFull Oyun İndirFPS Shooter OyunlarıBattlefield 2 Türkçe Full İndir + Torrent

Battlefield 2 Türkçe Full İndir + Torrent

Battlefield 2 Türkçe Full İndir + Torrent

Battlefield 2 aslında tam olarak klasik bir fps askeri oyunu. Ufak bir popülasyon ve amiyane tabir ile bir adet ana binamız var. E ne yapmamız gerekiyor? Tabii ki ağaç toplamamız. Ağaç toplamak için ormanın yanına bina kurmamız gerekiyor. Bu binanın işlemesi için ana binaya bağlantılı bir yollarınız olması. Peki bu çok sevimli çalışkan Battlefield 2 askerleri nerede yaşayacak? Topladığımız ağaçlardan kurduğumuz evlerde.

Oyunun kalanının işleyişi de bu şekilde ilerliyor. Onu yapayım, onu yapmak için buna ihtiyacım var, bunu yapayım ama bunun için şuna ihtiyacım var derken bir bakmışsınız saatler geçmiş elinizde de kocaman bir şehir olmuş. Steam’de böyle yüzlerce oyun var elbette yok değil.

Battlefield 2 2 Battlefield 2 2 Battlefield 2 2

Ama tekrar söylüyorum işin içinde Battlefield 2 indirme linkleri ve beklendiği üzere baraj yapmak var. Baraj yapmak çok keyifli bir şey değil mi? Çocukken gördüğünüz en ufak su birikintisine siz de baraj yapmıyor muydunuz? Hayır mı? Doğru haklısınız bir çoğunuz doğadan kopuk bir çocukluk geçirdiniz. Olsun üzülmeyin. Battlefield 2’da yaparsınız. Sadece kuru kuru yapmıyorsunuz bu barajları çünkü oyunun kendine has bir su mekaniği var. Ara ara Battlefield 2’deki nadir aşmanız gereken durumlardan biri olan kuraklık geliyor. Bu kuraklığı aşmak için de barajlar oluşturup gerekli suyu kendinize sağlamanız gerek. Fakat gerek olmasa bile baraj yapın. Çünkü kunduzsunuz siz…

İşiniz bu. Öncelikle fark ettiğiniz üzere Battlefield 2 full oyun. Battlefield 2’de ilginç bir şekilde çok fazla bug ile karşılaşmadım. Belki benim şansımdır. İçerik sıkıntısı ise kendini çok belli ediyor. Yani hatta oyun erken erişimden bile öncesi gibi duruyor bu konuda. Yapacak çok fazla şey var gibi görünse de şu an oyun kendisini kolay tüketiyor.

Battlefield 2 + Türkçe Yama + Gerekli Programlar + Kurulum bir aradadır.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENENLER